Witaj! Rejestracja

kebab

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mesjash
Poleci ktos jakis dobry lokal z kebabem w Toruniu czy gdzies bo lubie se zjesc z actimelekiem

[Obrazek: yp4f4smgq4qr.gif]
Odpowiedz

Nitr0Skay
W Toruniu byłem tylko dwa razy i w żadnym wypadku nie dane było mi zjeść tam Kebaba. Nie znam też żadnej budki. Ale podobno w M22 w Krakowie serwują najostrzejszego Burgera w Polsce. Może kiedyś się tam wybiorę :D

Edit:
Dodam tylko, że jakbyś kiedyś był we Wrocławiu, to najlepszego Kebaba jakiego jadłem był ten z nowo wybudowanej Wroclavi przy dworcu autobusowym - bardzo polecam. Natomiast w Lesznie jedynym Kebabem jakiego zdarzyło mi się jeść (prawdopodobnie tylko raz czy dwa) to ten w Galerii Leszno

Odpowiedz

Malinka
lubię jeść kebab

Odpowiedz

mesjash
No ja tez piona wolisz w bulce czy rollo?

Odpowiedz

slender18
Torun to zahir proste

Odpowiedz

newziom
Ee tam ja polecam do białej podlaskiej przyjechać tam przy biedronce jak zjesz kebaba to będziesz srał przez miesiąc.

Odpowiedz

Malinka Heart 
(30.09.2018, 21:04)mesjaszek napisał(a): No ja tez piona wolisz w bulce czy rollo?

Rollo na zawsze <3 

A tak w ogóle to u mnie w Pile jest zajebisty, a jeszcze lepszy w Wałczu, daleko nie masz :D

[Obrazek: tumblr_nqprxy1BKx1r7eta3o1_500.gif]
Odpowiedz

LeVis
ul Szewska 5, moim zdaniem 2gi pod względem smaku w toruniu ale nie jadłem tam ponad 2 lata :/ mimo to warto sprawdzić :P
Polecam również LODY u Lenczkiewicza (niejedni twierdzą że lepsze niż u Sashy) :D

Odpowiedz

mesjash
Malinka o tak rollo rzadzi <3, nie mieszkam w Toruniu, ale blisko do niego mam

dziekuje za taki odzew z waszej strony, dobranoc! <3

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.