Witaj! Rejestracja

UnBan

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Progroo
Typ bana: konto LUB adres IP LUB adres IP przez Rcon LUB host: IP
Nick (jeśli dotyczy): Werka321
IP (jeśli dotyczy): Identyfikator SSID:    192.168.1.101

Host (jeśli dotyczy):
Powód: Air Break
Data i godzina: -
Nałożone przez (nick i UID): Bot (Server)
Wyjaśnienie sytuacji: Moja siostra miała S0ba. Wbiła na server i latała. S0b został usunięty z jej komputera a ja nie winiąc niczym nie mogę grać na serverze...
@Selion @Prblm

Problem
No więc tak: Werka321 nie ma bana, bo nie istnieje Wink. Zbanowane dzisiaj zostało konto Emma321, to raz. Dwa, że troche mi się to nie trzyma kupy, żebyś chociaż miał zgłoszone mk, to mógłbym się zastanawiać, a tak, no nie wiem... Dam jeszcze szanse wypowiedzi innym administratorom.

[Obrazek: b.php?u=11268&s=20]

Progroo
Wytłumaczenie: Wchodzę dziś na server pod nickiem swoim prawdziwym [PF]Progroo patrze ban, od razu idę do siostry i pytam się czy grała w GTA. Dostałem odpowiedź, że grała a więc pytam się czy to ona dostała bana na Polskim Freeroam'ie odpowiedziała, że tak. Z nickiem to była pomyłka ponieważ nie zapamiętałem na jaki nick ban został nałożony a więc napisałem taki nick jakim ona się posługuje, lecz grała pod innym... bardzo za nią przepraszam, s0beit został z jej komputera usunięty. Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie tego wniosku, pozdrawiam!

Ile mam czekać?

Selion
Czy siostra miała zarejestrowane konto?

[Obrazek: b.php?u=67074&s=6]

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Progroo
Mówi, że nie.

Nigdy nie stwarzałem problemu na serverze a teraz czekam na UnBana będąc niewinnym.

Już 3 dni czekam na werdykt.

Selion
Trochę naciągane z tą siostrą, że akurat na PFa wbiła sobie poczitować. Jeśli jeszcze raz powtórzy się taka sytuacja, to nie zawracaj sobie głowy pisaniem kolejnego wniosku o ub, bo drugi raz to nie przejdzie.

Wniosek rozpatrzony pozytywnie.

Moderator uznaje temat za wyczerpany, a wątek zostaje zamknięty.

[Obrazek: b.php?u=67074&s=6]

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Watek zamkniety przez moderatora.
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.