Witaj! Rejestracja

UnBan Odbanowanie

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majsterere
Nick:Majsterere
IP:80.50.232.222
powód:Speed Hack
Data i godzina: 02.02.2019r. 14:12
Nałożenie i UID: Karmowski UID:1
Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem bana z speed hacka oczywiście przyznaje miałem go ale czy komukolwiek zabawę psułem ? Otóż nie używałem go do zabawy ponieważ serwer nie posiada pluginu na tak zwane Legalne Chaety jak inne serwery a to że tutaj mi się najlepiej gra więc postanowiłem sam sobie chociaż zagwarantować szybszy transport i zabawę która dawałem sobie i koledze i nikomu przy tym nie przeszkadzając ponieważ nie dobiłem do innych nie śledziłem ich ani nic innego używałem go do czystej zabawy i proszę od unbana jeżeli to zrobicie poprawie się i usunę to zresztą już to zrobiłem od razu po banie bo i tak już nie ma sensu używać gta bez tego serwera ! Brak SS bo za duży xD
Edit: Wiem że naruszyłem regulamin tym

Problem
Skoro zdajesz sobie sprawę, że w regulaminie jest jasno napisane, że cheatowanie jest zabronione, to nie powinno Cię zdziwić, że kończy się to tak, a nie inaczej.
Wniosek rozpatrzony negatywnie.

[Obrazek: b.php?u=11268&s=20]

Watek zamkniety przez moderatora.
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.