Witaj! Rejestracja

Skarga [PF]Jasper [PF]Yellow

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AhilatoReK
Nick/Nicki: [PF]Jasper, [PF]Yellow.
powód skargi: ucieczka ze statku.
Wyjaśnienie sytuacji: Grałem sobie na statku z [PF]Jasper i [PF]Yellow. Po kilku minutach gdy się wkurzyli że przegrywają wyszli ze statku.

EDIT: SS
[Obrazek: file.php?0OL&d]

[Obrazek: b.php?u=71617&s=20]
Milordzie   

slender18
Przeciez wygrales, a oni byli sami w teamie wiec teoretycznie nikomu nie zaszkodzili, inaczej by było gdyby cie zostawili samego w teamie wtedy warn jak nic, a w tej sytuacji no nie wiem ja bym dal jail.

AhilatoReK
Ale to już ich nie pierwsza sytuacja w której sobie wychodzą z eventu drużynowego bo im się nie chce grać do końca.

Kaseyowski
Jak cos chcece to wrzucajcie screeny a nie chatlog, tak to sobie można wszystko napisać. Zresztą właśnie, co innego jakbyś przez nich przegrał, to wtedy możesz mieć pretensje.

[Obrazek: 9a7776fd0a50cde5effc6877d6c6b5c5.gif]

[Obrazek: ouapdlad326.gif]

newziom
Kasey ale ucieczka to ucieczka jest w regulaminie.

AhilatoReK
Tak ale mnie to wkurza że oni sobie opuszczają każdy statek a nikt z tym nic nie robi. Grać do końca nie potrafią. A jeśli chodzi o ss to mam w folderze gta sa a przez to że mnie nie ma przy pc nie jestem w stanie wstawić ss.

Selion
Dostaną jaila, a za recydywę polecą warny.

Moderator uznaje temat za wyczerpany, a wątek zostaje zamknięty.

Watek zamkniety przez moderatora.
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.