Witaj! Rejestracja

Serwer Opłaty gangu.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enizes
Czy tu kogoś nie pojebawszy? Kurna zabraliscie cała kase, zmiejszyliscie kasę w banku bez żadnej wiedzy a koszty gangu po staremu. Skąd ja narucham 40 mln przez tydzień...
Było trzeba o tym myśleć jak grali w uj ludzi a jak nikt nie gra to zabraliscie kasę. 2 miesiące sami oplacajcie dajcie ludziom się odbić . Albo na konta gangu kasy dajcie na opłacenie np. miesiąca. Wszyscy od nowa niby zaczynają grać a jedni mają na gangu 40mln inni 500...OD NOWA a oplaty po STAREMU O.zapewne C5 wiedziało aby kasę wpłacić na gang to nie przepadnie.

[Obrazek: b.php?u=22102&s=6]

Odpowiedz

LeVis
Prawda, obserwowałem jakiś czas temu konta gangowe i chyba ktoś w gwiazdach zobaczył by przelać na gang swój dobytek. Słabo wyszło trochę z tym resetem kasy. Ciekaw jestem jaka jest opłata miesięczna gangu rozbudowanego, z pełnym obsadzeniem graczy i ile czasu trzeba nabijać kase na pośkach i np minimisjach grając w pojedynkę żeby zarobić na opłaty...
Dodatkowo ktoś sobie wymarzy domek, a może nawet pałac to wykłada na start 50mln za zakup i 20mln lub 10mln/tydzień czynszu.
Mając pod sobą gang z dobrymi osiągnięciami, graczami, respem i nw czym kilkadziesiąt mln/28 dni
Przykład:

Willa na miesiąc (tańsza): 40 mln
Gang na 7dni: +/- 40 mln      (28 dni = 160 mln) 

Razem ok 200 mln a zatem niecałe 67h gry przy założeniu że co 5 min dostaniemy 250 tys z posiadłości.
Zakładając że gramy 3h dziennie wychodzi nam 22 dni gry jednej osoby wyłącznie na utrzymanie gangu i opłacenie domku.
Oczywiście gang to nie koniecznie tylko 1 osoba, a i willa nie jest nam potrzebna. Gang w sumie ktoś może powiedzieć że również  nie potrzebny- racja, tak samo privcar i wszystko inne. Zacznijmy od początku zadając sobie pytanie: Po co ja tu jestem??

Enizes -A więc idę dalej wbijać hajs dla siebie i gangu XD

kiedyś kupię dom  
Troll

Hejt->START

[Obrazek: b.php?u=35394&s=19]
Odpowiedz

Selion
Drogi Enizesie. Trochę racji masz, daliśmy ciała z resetem kasy, ale nie kont graczy, tylko kont gangowych. Jednak żaden gang nie wpłacił sobie kasy do gangu przed resetem, ta kasa po prostu tam była, w takiej ilości jaką gang miał wcześniej. Gang z założenia, to nie jedna osoba, więc twoje pretensje, że "jak masz sam naruchać kasę na opłaty" miej właściwie do siebie, skoro nikt inny z gangu nie gra i nie dokłada się do niego. Jak słabo ruchasz, to i efektów brak, a kasę da się zarobić, po to zostały zmienione mnożniki na eventach itp. + posiadłości. Kolejna sprawa. c5 nie korzysta z pieniędzy które zostały, tylko razem zarabiamy na opłaty (zobacz ranking). O to tutaj chodzi, żeby ludzie zaczęli grać, zarabiali i żeby było na dom, gang, privcara i inne rzeczy.

PS. Nadmiar pieniążków gangów ogarniemy.

[Obrazek: b.php?u=67074&s=6]

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Odpowiedz

Enizes
(12.03.2019, 17:16)LeVis napisał(a): Prawda, obserwowałem jakiś czas temu konta gangowe i chyba ktoś w gwiazdach zobaczył by przelać na gang swój dobytek. Słabo wyszło trochę z tym resetem kasy. Ciekaw jestem jaka jest opłata miesięczna gangu rozbudowanego, z pełnym obsadzeniem graczy i ile czasu trzeba nabijać kase na pośkach i np minimisjach grając w pojedynkę żeby zarobić na opłaty...
Dodatkowo ktoś sobie wymarzy domek, a może nawet pałac to wykłada na start 50mln za zakup i 20mln lub 10mln/tydzień czynszu.
Mając pod sobą gang z dobrymi osiągnięciami, graczami, respem i nw czym kilkadziesiąt mln/28 dni
Przykład:

Willa na miesiąc (tańsza): 40 mln
Gang na 7dni: +/- 40 mln      (28 dni = 160 mln) 

Razem ok 200 mln a zatem niecałe 67h gry przy założeniu że co 5 min dostaniemy 250 tys z posiadłości.
Zakładając że gramy 3h dziennie wychodzi nam 22 dni gry jednej osoby wyłącznie na utrzymanie gangu i opłacenie domku.
Oczywiście gang to nie koniecznie tylko 1 osoba, a i willa nie jest nam potrzebna. Gang w sumie ktoś może powiedzieć że również  nie potrzebny- racja, tak samo privcar i wszystko inne. Zacznijmy od początku zadając sobie pytanie: Po co ja tu jestem??

Enizes -A więc idę dalej wbijać hajs dla siebie i gangu XD

kiedyś kupię dom  
Troll

Hejt->START

29.320.131  tygodniowo

[Obrazek: b.php?u=22102&s=6]

Odpowiedz

IceTeA
Jak ktoś nie gra za często, w takim przypadku jak ja, to skąd ma wziąć pieniądze na opłatę gangu? Sami dobrze widzicie że aktywność na serwerze nie jest jakoś szczególnie powalająca. Nie miałem pieniędzy żeby opłacić gang więc upadł, tego samego dnia odinstalowałem GTA i tyle z tego wszystkiego, proponuje to każdemu zrobić.

Odpowiedz

Problem
Więc pozwólcie, że wypowiem się i ja. Praktycznie wyzerowanie hajsu graczy miało na celu między innymi zmuszenie do aktywności na tym serwerze. Krótkotrwale, bo i pewnie zbiegło się to z dosyć dużą aktualizacją to pomogło. Sama ekonomia serwera nie jest zrobiona źle, po prostu w zamyśle powinna się sprawdzać dla większej ilości graczy, bo większy nacisk został położony na questy, eventy i tym podobne. A co do Crime Story, to ich konto jest raczej dosyć puste, jak na wcześniejsze realia, nikt nie został potraktowany wyjątkowo. Administracja jest traktowana jak każdy inny gracz, a przede wszystkim to tylko gra, więc nie bierzemy wszystkiego aż tak poważnie. Uważam, że można spróbować opłacić wszystkie gangi na 28 dni(nie mój pomysł, ktoś rzucił w dyskusji, ale uważąm, że może coś zmienić), żeby zobaczyć jak rozwinie się sytuacja, możliwe, że trzeba będzie zmniejszyć opłaty. Ale trzeba wyjść z jednego, podstawowego założenia - jeśli nie będziecie grali, to nie będziecie mieli za co opłacić gangu, bo niby *****a skąd XD.

[Obrazek: b.php?u=11268&s=20]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.