Witaj! Rejestracja

Serwer Darkowy Projekt: Reklama Serwera

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selion
Wyłącz opcję podglądu mumble w grze, wyłącz czat, albo po prostu tryb filmowy i jedziesz maleńki. :P

[Obrazek: b.php?u=67074&s=6]

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Odpowiedz

Problem
Selion z tym że Dark mówił, że nie będzie od nowa nagrywał :D, jakbym miał trochę czasu i chęci to bym mógł wbić i coś tam nagrać, ale to pewnie na wakacjach najprędzej :D. I pierwsze muszę opanować afterburnera, żeby w dobrej jakości nagrywało :D

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: b.php?u=11268&s=20]
Odpowiedz

Selion
Może nagrać po kolei wszystkie eventy, albo chociaż część, te najbardziej popularne. Pomogę.

[Obrazek: b.php?u=67074&s=6]

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Odpowiedz

Problem
Selion chodzi tylko o nagranie sensu tego eventu, czyli to, że w wieży wspinasz się na wieżę, że w hay masz strącić przeciwnika, takie krótkie, 10-15 sekundowe filmiki żeby zmontować Wink

Odpowiedz

Dzonniz
I to niby takie trudne wejść, zapisać się na event, wyłączyć czat, mumble, textdrawy i zrobić własne napisy typu: Hay, One shoot one kill, Wieza?

Odpowiedz

Problem
Arno może nie jest trudne, ale wymaga pracy. Ze dwa dni na same eventy musisz poświęcić. I to będąc adminem, bo bez /ann raczej nie często widzisz te mało popularne eventy. Montowanie w vegasie wymaga sporo pracy i nie każdemu się chce.

Odpowiedz

DarkElement
Aktualnie szukam fajnej piosenki która nadała by się do montażu eventów, jeśli macie jakieś fajne nuty, to prosiłbym o wysłanie ich do mnie na PM Smile

I'm gonna love ya, Until you hate me.
I'm gonna show ya, what's really crazy

[Obrazek: file.php?H4&d]
[Obrazek: file.php?WDK&d]
Odpowiedz