Witaj! Rejestracja

Serwer Co ten serwer kmini

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PF]Shark
(31.07.2018, 00:56)slender18 napisał(a): [Obrazek: sa-mp-178_qeerqah.png]

Kolejny dowód na to, że cenzura jest całkowicie zbędna na tym serwerze.

I na ten wyraz cenzura nie działała? Dziwne, ale pewnie to wina Tuska.
* Autor postu otrzymał ostrzeżenie. Powód: cytowanie posta bezpośrednio nad nim. (+1 punkt)

AhilatoReK
Ja już widziałem kilka razy wulgaryzmy z układanek słów XD.

Selion
Słowa z rozsypanki brane są ze słownika języka polskiego (tak, wiem, nieznany temat dla niektórych, to taka książka z wszystkimi wyrazami) i może pojawić się dowolne. Jest to wyjątek, kiedy możecie napisać przekleństwo na czacie, kiedy cenzura jest włączona, chociaż i tak świetnie sobie radzicie z omijaniem jej. Prawda, Slender?

[Obrazek: file.php?ZK5&d]

I jest potrzebna, żebyście nie robili większego syfu, który i tak robią już pewne osoby.

Lepiej jakbyś wstawił to na Mistrzów PFa, niż dyskutował na temat słuszności cenzury w grze.

[Obrazek: b.php?u=67074&s=6]

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

slender18
O wlasnie mistrzowie PF tego dzialu wczoraj szukałem. Jakby sie dalo to weź to przenieś do mistrzow PF

Selion
http://forum.polski-freeroam.pl/watek-Mi...#pid220610

Moderator uznaje temat za wyczerpany, a wątek zostaje zamknięty.

[Obrazek: b.php?u=67074&s=6]

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Watek zamkniety przez moderatora.
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.