Witaj! Rejestracja

Pytania do administracji

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
σzzу
orange, moja dupa jest brudna od roku, wylizesz mi też?

The_RaBBiT
Niektórzy, to chyba mają za dużo internetu. Daj spokój Newziom, bo jak czytam te Twoje kocopoły, to mnie w brzuchu ściska. Jeszcze chwila i mu całkiem w dupę wejdziesz. Mesjaszek pokazuje klasę? Masz rację, bany rozdawane są za darmo, bez powodu.

[Obrazek: file.php?4T&d]

[Obrazek: file.php?8C&d]

Orange.
(10.10.2018, 19:35)newziom napisał(a): "ta opona na brzuchu ci naciska na mózg za dużo"
Polski to bardzo trudny język, ale żeby aż tak? Tak hardy, by nie umieć się ***** wysłowić i napisać poprawnie zdania? :D
Ozzy go IBIZA... Smile MOD.Ozzy yes? :D

σzzу
nie wiem co sobie uroiłeś grubasie, ale ja nie gram na innym serwerze poza PFem XD. (nawet tutaj już nie gram) więc, włóż spowrtoem chuja do mordy i przestań siać farmazony

Selion
Zamykam ten temat póki nie ochłoniecie, bo robi się burdel, chociaż niektórzy mają dużo racji w tym co napisali, ale dalsza spina nie ma sensu.

Orange, pozdro.

Watek zamkniety przez moderatora.
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.