Witaj! Rejestracja

Nowa Era

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PopSzop
W zamyśle że PF umarł wpadłem na pomysł aby zrobić na tym samyklm hoście nowy inny serwer (jeśli możecie ja tam nwm). Mógłaby to być "Druga Edycja" Serwera lub mój pomysł: serwer RulePlay / Realife. 
 Serwer RealLife polegałby (jak sama nazwa mówi) na granie w prawdziwe życie. Każdy gracz mógłby znaleźć jakąś pracę np.: Kasjer (w fastfoodach by sprzedawał jedzenie), górnik lub kierowca ciężarówki. Istniały by też zawody specjalne będące dostępne tylko dla zaufanych graczy lub tych co zgłaszają się na forum (i jak zostaną zatwierzdzeni). Podobnie dochodziło by się do firm (działających jak gangi na pf), które miałyby prywatne pojazdy, a za pracę gracza, firma by zarabiała a szef dawałby wypłatę. 
 Mam jeszcze wiele pomysłów na taki typ serwera ale nie chce mi się pisać. Nie zależy mi aby administracja to zatwierdziła, wkoncu nie jestem jakimś specjalnym graczem aby móc ingerowac w przyszłość serwera. Ale na takim nowym PF znowu grał. (Po za tym jak nowe otwacie to może wszystkim zdejmie się bany i da się drugą szanse, aby zagrali na nowym serwerze)

Dzięki za wysłuchanie ! Wypowiadajcie się ! :D

Odpowiedz

hyziu:]
nie za dużo jest tych roleplayów? najlepiej zrobić nowy gm, zresetować staty i zacząć wszystko od nowa
tak wiem, że tego nie da się zrobić od tak, nie musi nikt mi tego mówić - po prostu moim zdaniem to najlepsza opcja by przywrócić do swojej PFa do żywych

Odpowiedz

PopSzop
Hyziu co to da ,(wiem co napisalem ale pomyslalem chwile) jeżeli nikt nie chce grac na takim PF to dlaczego robić drugi raz to samo?

PS: Napisz mi na Discordzie te serwery RolePlay bo ja znam tylko jeden, a mowisz ze jest ich tak dużo (tylko serwery Sa-Mp nie MTA)

Odpowiedz

σzzу
w łeb się jebnij

Odpowiedz

awehombre
ta tyle lat był problem z aktualizacjami a wy chcecie nowy gm robić dajcie se spokój pf obecnie to tylko wspomnienia o dobrym serwerze bo obecnie jest katastrofa wszystko się kiedyś kończy teraz to wszystko jest sztucznie przytrzymywane przy życiu ale chyba wiadomo że koniec jest bliski i nieunikniony wiec dajcie se siana mordeczki i jak chcecie dalej grac w sampa to szukajcie nowego miejsca bo tutaj już niczego nowego nie uświadczycie przynajmniej w sampiku

Odpowiedz

LeVis
(17.10.2018, 17:45)awehombre napisał(a): ta tyle lat był problem z aktualizacjami a wy chcecie nowy gm robić dajcie se spokój pf obecnie to tylko wspomnienia o dobrym serwerze bo obecnie jest katastrofa wszystko się kiedyś kończy teraz to wszystko jest sztucznie przytrzymywane przy życiu ale chyba wiadomo że koniec jest bliski i nieunikniony wiec dajcie se siana mordeczki i jak chcecie dalej grac w sampa to szukajcie nowego miejsca bo tutaj już niczego nowego nie uświadczycie przynajmniej w sampiku

dobrze to ująłeś.
dodam że dużo do obecnego stanu serwera dołożyła administracja (nie wszyscy), która dobrała się do "koryta" i narobiła tym samym wrogów serwera którzy skutecznie psuli rozrywkę pozostałym.
Gdyby ktoś ze starszych graczy tj. obecnie 21 lat + zobaczył ten wpis i grał od samego początku PFa, a może nawet od czasów PolskieParty z którego w dużej mierze wywodził się PF zapraszam do kontaktu.
PS Admin Topek- serdecznie pozdrawiamy

Odpowiedz

AhilatoReK
A po co coś zmieniać jak i tak większość graczy to się nie spodoba. Już wiele polskich serwerów umarło przez nowe wielkie aktualizacje gm bo wielu graczą się nie podobają wielkie nowości.

Odpowiedz

Tymbark.
Resetować staty? Wystarczyłoby usunąć gangi, zresetować posiadłości, domy i hajsy i masz nowy sezon. Nie po to ludzie siedzieli tam po 100+ godzin żeby nie mieć nawet satysfakcji wchodząc w statystyki. Dać jakiś cel za który byłaby jakaś dobra nagroda np jm czy cokolwiek innego. Nie trzeba żadnego nowego gm.. Wspominałem o tym kiedyś dla Snake i był za.

[Obrazek: 350jxft.gif]  

[Obrazek: 311nmtk.jpg] 

Odpowiedz

Kaseyowski
Czy jak zresetujemy staty, wyzerujemy konta, exp, usuniemy gangi, pozmieniamy posiadłosci i domki to zechce wam sie grać? xD

Odpowiedz

VerteN.
A co to da jak i tak nie będą grać elo

Odpowiedz