Witaj! Rejestracja

Kasey

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzej
Jeżeli chodzi o Krzysia.
Kasey - moim zdaniem osoba niedoceniona, przez niektórych uważana za "jebanego cwela" przez swoją postawę. Od tego administratora nauczyłem się wiele. Ten człowiek nauczył mnie pokory, szacunku do życia. Jest to cudowny człowiek. Nie tylko na serwerze, jak i też w prawdziwym życiu. Ma bardzo duży dystans do siebie, przez co możemy nazywać go "Kutaseyem" czy też "Sraseyem" jak również "Bucem z DM". Kasey swoją postawą pokazuje nam nie tylko co to znaczy być dobrym adminem, jak również uczy nas człowieczeństwa i przyjmowania konsekwencji. Jego opinie na pewne sytuacje były dla mnie złotą myślą, drogowskazem, dzięki któremu dotarłem do celu. Do miejsca, w którym jestem teraz. Czyli na opinie o administratorze.
Jak dla mnie kolejna dyszka, cudowny człowiek, cudowny admin. Szanuję podwójnie.

[Obrazek: b.php?u=66462&s=20]
Odpowiedz

NexTtrn
DOdbrze jeździ.

Odpowiedz

papaj
usuncie go

Odpowiedz

newziom
Kasey jest jednym z lepszych adminów da sie z nim pożartować, czyli że nie jest h*jem oceniam tego admina na 11/10.

[Obrazek: search?q=jestem+chujem&client=ms-android...6Mtngn1kM:]
Odpowiedz

Orange.
Głupi kapeć

Odpowiedz

keczup
good awper

Odpowiedz

Tymbark.
Ogólnie to bardzo dobry edmin 10/10

[Obrazek: 350jxft.gif]  

[Obrazek: 311nmtk.jpg] 

Odpowiedz

dzej
smiec dla mnie 0/10 wypier dalaj
edit opinii z 2017

Odpowiedz

keczup
+rep Nigdy nie sądziłem, że zwykły człowiek może posiąść tak ogromne umiejętności gamingowe,
jednak myliłem się. Ten oto gracz jest potencjalnym zagrożeniem graczy ze sławnej sceny
e-sportowej GTA:SAMP. Jej umysł opiera się głównie na
rozporządzaniu świetnych, genialnych oraz bardzo przemyślanych taktyk, przez które
przeciwnicy łapią się za głowy co rundę. Ogromna ilość ilorazu inteligencji pozwoliła jej również
na wykreowanie perfekcych ruchów myszką, co wiąże się z najlepszym poziomem
aima na całym świecie. Jako sprzedawca hamburgerów z parówkami polewanymi
sosem myśliwskim na ulicy Dworcowej stwierdzam, iż wyżej wymieniony gracz,
którego chyba nie muszę nikomu przedstawiać dąży do dobrze znanego nam rankingu rockstar games
top1 graczy na całym świecie.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.