Witaj! Rejestracja

Czy to już koniec?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LeVis
(10.11.2018, 13:37)Kaseyowski napisał(a): Ale ty masz ból dupy człowieku. I jakim prawem wymagasz od Snake, Adika czy innych adminów czegokolwiek? Coś ci sie nie podoba to droga wolna.

Nie mam bólu tylko pamiętam wszystko bardzo dobrze. Od nikogo niczego nie wymagam, a jedynie przypominam co niektórzy obiecywali itp.

Nie rozumiem Twojej agresywnej postawy wobec mnie. Czyżby uraziły Cię moje słowa?

[Obrazek: b.php?u=35394&s=19]
Odpowiedz

AhilatoReK
Levisq bo obietnice administartorów są jak obietnice prezydentów.

Odpowiedz

Snake_
(10.11.2018, 14:10)LeVis napisał(a): Nie mam bólu tylko pamiętam wszystko bardzo dobrze. Od nikogo niczego nie wymagam, a jedynie przypominam co niektórzy obiecywali itp.

Nie rozumiem Twojej agresywnej postawy wobec mnie. Czyżby uraziły Cię moje słowa?

Rozliczać nas możesz jeśli byśmy czerpali z tego jakiekolwiek korzyści, a to, że ktokolwiek przyczynił się w jakimś stopniu do rozwoju serwera to był czysty wolontariat. Przełknij ślinę i komentarze bez sensu trzymaj dla siebie. Następne posty drążące tą dyskusję będą karane i usuwane.

Odpowiedz

Problem
Niektórzy tutaj mają naprawdę problem z głową. Nie mamy programisty, snejk mimo szczerych chęci nie ma ani czasu ani odpowiedniego doświadczenia, żeby grzebać w obcym skrypcie, Adik od dawna się nie agażuje w projekt(i trzeba go zrozumieć, studiuje, pracuje, nie ma czasu na jakąś tam gre, nawet jeśli wcześniej poświęcił na jej rozwój jakąś część swojego życia). Zresztą nawet nie chodzi o brak aktualizacji, nasz serwer nie stoi jakoś źle jeśli chodzi o stopień zaawansowania w porównaniu do reszty, jest czytelny, ma stabilną gospodarke, jedyne co tak naprawdę kuleje to w gruncie rzeczy AC, bo wielu rzeczy nie wykrywa, albo wykrywa po jakimś czasie, ale nie wiem jak to wygląda na innych serwerach, więc w tym temacie się nie wypowiem. Po prostu społeczność PF'a się starzeje, nawet starzy administratorzy kończą gre, bo nie mają na nią czasu, większość graczy dorasta, rzuca komputer w kąt, ma już rodzine/prace/dziecko/studia etc. więc nie wymagajcie od kogokolwiek żeby coś z tym robił, bo nie ma nawet dla kogo. Tak jak Snejk pisał, próbowaliśmy nawiązać współprace z innymi programistami, ale każdy ma swoje projekty, a jeśli mieliby coś nowego zaczynać to na pewno nie sampa. Ten serwer jest prawdopodobnie najstarszym polskim serwerem samp, przewinęło się tutaj około 80 koła(o ile dobrze pamiętam) kont. Nawet licząc jakieś mk, to będzie ze 40 koła osób. Z niezarejestrowanymi będzie co najmniej 2 razy tyle. Tu po prostu nie ma czego już rozwijać, możemy próbować reklamować serwer, ale co to da? Jeśli ktoś gra w sampa, to na 90% ma już serwer na którym gra, ma jakiś gang, zaprzyjaźnioną społeczność, nie ma już takich skoczków po serwerach jak kiedyś, bo serwerów jest dużo mniej i liczą się tylko 2/3 serwery na polskiej arenie freeroam/dm. Aktualizacje? Co można wymyślić więcej? Sparingi? Może usprawnienie AC? I w jaki sposób ma to przyciągnąć kogokolwiek? Wiem, że wiele osób jest zżyte z tym serwerem, w tym ja, ale jeśli nikt nie będzie tu grał to jaki jest sens utrzymywania serwera? Brakuje graczy, to główny problem, administracja nie ma po co nawet wchodzić, nie ma do kogo ryja otworzyć, kiedyś duża część graczy wchodziła na PF'a żeby sobie chociażby porozmawiać, ale czasy się zmieniają. Zaakceptujcie to. I nie wymagajcie od administracji cudów, jesteśmy tylko ludźmi, każdy ma też swoje życie, do tego jakąkolwiek wiedze o programowaniu ma może z 5 osób, z czego o pawnie tylko jedna. I nikt nie próbuje przyciągnąć graczy mówiąc, na czym serwer stoi(swoją drogą co to ***** jest za pomysł XDDD). Nawet na logike biorąc, jeśli powiesz komuś, że serwer upada, możliwe, że będzie trzeba go zamknąć, to nikt nie przyjdzie na serwer, bo po co ma zaczynać gre/kontynuować na serwerze który może upaść i straci tylko czas.

Odpowiedz

Kaseyowski
(10.11.2018, 16:22)AhilatoReK napisał(a): Levisq bo obietnice administartorów są jak obietnice prezydentów.

Z tą róznicą że my poświęcamy na to swój wolny czas otrzymując w zamian jedynie wasze pretensje i gównoburze.
A co do, jak to nazwałeś, "mojej agresywnej postawy" to Snake wyjaśnił o co mi chodzi.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.