Witaj! Rejestracja

Czy to już koniec?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaseyowski
Oświeć mnie proszę czemu do mnie nikt się nie zgłosi.

Odpowiedz

IceTeA
Nie ogarniam po co to dalej trzymacie, przecież Polska scena SAMP już zdechła na amen i się nie odrodzi. Nie ma sensu próbować ożywić czegoś, co jest już martwe od dłuższego czasu.

Odpowiedz

Kaseyowski
Heh, jeszcze sam przybiegniesz grać

Odpowiedz

LeVis
(17.12.2018, 15:24)Problem napisał(a): No sorry, ale to nie jest coś co nam pomaga, bo:
a) zamierzamy zreorganizować system pieniędzy, jak i doświadczenia, chociaż nie wiadomo do końca jak w końcowym rozrachunku będzie wyglądał
b) zamierzamy ukrócić taki typowy grinding na afk
c) eventów było dosyć dużo, problemem była zawsze frekwencja. 

No właśnie, To wy widzicie co potrzeba serwerowi ale i gracze, którzy np mają porównanie z innymi serwerami na których grali. 
Dziwi mnie czemu wszystkie propozycje/sugestie wpakowaliście do jednego worka i uznajecie za złe (fakt dużo z nich taka jest), 
skoro było pisane że nowy system kasy i PD to podstawa. 
Więc jeśli powyższy cytat Problem to prawda, a w Twoje słowa akurat wierzę niezmiernie się cieszę. 
Jeżeli potrzebujecie pomocy/wsparcia chętnie w wolnych chwilach mógłbym przyczynić się na rzecz serwera.

[Obrazek: b.php?u=35394&s=19]
Odpowiedz

The_RaBBiT
"Dziwi mnie czemu wszystkie propozycje/sugestie wpakowaliście do jednego worka i uznajecie za złe (fakt dużo z nich taka jest)"

Mnie dziwi to, że piszesz, iż umiesz czytać, a tak naprawdę wyciągasz wnioski opierające się na niczym. W takim razie napiszę to kolejny raz: do wprowadzenia jakichkolwiek zmian potrzebny jest programista. (może tym razem dotrze)

[Obrazek: file.php?4T&d]

[Obrazek: file.php?8C&d]
Odpowiedz

Problem
W obecnej chwili pomóc możecie tak naprawdę na 4 sposoby: jeśli znacie się na pawnie/znacie kogoś, kto potrafi w tym języku programować i chciałby z nami nawiązać współprace, to zapraszamy do kontaktu. Pamiętajcie jednak, że mamy ograniczony budżet, więc tak naprawdę byłaby to praca raczej dla idei, zdaje sobie sprawę, że niektórym to nie odpowiada, więc i wy musicie wiedzieć, że nie każdy się tego podejmie, a my na dłuższą mete nie będziemy w stanie dokładać do rozwoju serwera, więc jeśli nie znajdzie się nikt doświadczony i nie zdobędzie naszego zaufania aktualizacjami nadal będzie zajmował się snake(o ile oczywiście nadal będzie miał czas i siły na to), więc częstotliwość nie będzie jakaś ogromna. Drugi sposób, to reklama. Jeśli znacie jakiegoś youtubera/fanpage na fejsie/jakiegoś influencera na insta/etc. możecie się do nas zgłosić, tak abyśmy mogli poprosić i powołać się na was o jakąś reklamę, czy nagranie gameplay z serwera. Ale na Boga, nie piszcie do obcych ludzi, żeby zareklamowali nasz serwer, bo tak jak mówię - antyreklama to najgorsza rzecz jaką możecie nam w tym momencie zrobić. Trzecia opcja, to najzwyczajniej w świecie granie na serwerze, zapraszanie znajomych i tym podobne. Serwer musi być zaludniony, żeby nowi gracze chcieli na nim grać. Inaczej tworzy się takie błędne koło. Starzy gracze nie wchodzą, bo nie ma ludzi, nowi gracze nie wchodzą, bo nikt nie gra, więc nie ma graczy, bo nie ma graczy. Czwarta - i ostatnia, przynajmniej według mnie rzecz to kupno PP przez przelew. Oczywiście nikogo nie zmuszam, ani nawet nie namawiam do tego, bo to wasze pieniądze i sam nie jestem fanem płacenia prawdziwych pieniędzy za piksele, ale w tym przypadku nie zasilacie kieszeni administracji, bo żaden z nas z tych pieniędzy nie dostaje ani grosza, pieniądze idą na utrzymanie i rozwój serwera.

PS. Najlepiej kontaktować się z administracją w sprawach wyżej wymienionych na fanpage/do administracji na forum, tylko piszcie z jakimiś konkretami, a nie: muj kolega oglondal kiedys na jutube taki filmik w kturym ktos muwil o sampie i wescie do niego napiszcie to nagra o was.

Odpowiedz

Kaseyowski
Trzecia opcja najbardziej potrzebna i w waszym zasięgu. Nam też będzie pracowało się o wiele przyjemniej robiąc coś dla graczy którzy grają a nie tylko kręcą gównoburze.

I nie tyczy się to tylko serwera ale też discorda i forum. Po prostu bądźcie aktywni.

Odpowiedz

FaFeL1337
Odniosę się tu do tego, że Problem napisał coś o zrewolucjonizowaniu systemu kasy/PD. Piszę to, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem o co chodzi. Czy "zreorganizowanie", znaczy, że macie zamiar zresetować wszystko w pi**u do zera? Jeśli nie, to przepraszam, że tak na Was naskakuję, ale chciałem rozwiać swoje wątpliwości.  
Facepalm

[Obrazek: b.php?u=71384&s=0]

Odpowiedz

Problem
Na razie to dopiero sfera planów, nie wiemy do końca jaki będzie końcowy efekt dyskusji i w jaki sposób zmieni się gospodarka PF'a. Jedno jest pewne, z konta znikną pieniądze, ale na pewno nie wszystkie, nie wyzerujemy, przypuszczam, że co do pieniędzy będzie to proporcjonalne, nie wiem, 10% z pierwotnej kwoty zostanie. W samym zamyśle chodzi o to, żeby zdobycie pieniędzy dla gracza było jakimś wyzwaniem, aby była konieczność robienia eventów i questów, a także tym podobnych, a nie samego kupna posi i afczenia na statku. Dla gracza musi stanowić to jakieś wyzwanie, musi podjąć aktywność, żeby zarobić i nie może z łatwością w miesiąc napełnić "skarbca", który z pewnością wystarczy mu na dwa lata gry.

Odpowiedz

ReXon
(06.11.2018, 20:50)NiksaN napisał(a): Świetne czasy.

PS: The Nortenos robiło robotę, a SqN śmierdzi.

Ojj robiło robotę 

Ciężko zapomnieć te beztroskie czasy Smile

PS: Viva The Nortenos!

[img][Obrazek: 2akb81u.gif][/img]

***** Yea Cool

Moje wykonanie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.