Witaj! Rejestracja

Czy to już koniec?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaseyowski
To chyba dobrze że stoi, nie?

Odpowiedz

newziom
Serwer dojRZewa xddd. Hot eight

Odpowiedz

FaFeL1337
Fajny pomysł z tym eventem który zaproponował Levisq, aczkolwiek większość ludzi będzie miała na to po prostu wyj**ane.
Osobiście bym się zjawił i zawołał kilkunastu ludzi :P You don't say? 

[Obrazek: b.php?u=71384&s=0]

Odpowiedz

SONY
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;(

Odpowiedz

LeVis
(24.11.2018, 23:05)LeVis napisał(a): W grupie graczy (grających) padł pomysł/pytanie dot. organizacji eventów Świątecznych czy jeżeli do świąt serwer zostanie, byłaby opcja zorganizować coś małego na serwerze ? Event w dużej mierze odbywać mógłby się bez konieczności udziału administracji.  Troll

Wypowie się jakiś Admin poza Kaseyem ?

[Obrazek: b.php?u=35394&s=19]
Odpowiedz

The_RaBBiT
Nie do końca rozumiem co masz na myśli. Miałby odbyć się event świąteczny, jeżeli serwer zostanie, niekoniecznie z udziałem administracji? No to śmiało, róbcie sobie. xd Tak na poważnie, to jeżeli serwer utrzyma się do świąt, to pewnie będzie jakaś seria eventów/zabaw na serwerze, w której gracze będą mieli okazję zdobyć jakieś nagrody. Do świąt jeszcze kawałek, więc ciężko cokolwiek powiedzieć na dzień dzisiejszy, przynajmniej z mojej strony. Tongue

[Obrazek: file.php?4T&d]

[Obrazek: file.php?8C&d]
Odpowiedz

AhilatoReK
Tak, będzie event w którym jako wygrana jest moderator a i tak tylko 2 osoby wezmą udział albo i nikt tak jak w tamtym roku.

Odpowiedz

The_RaBBiT
Przeczytaj dokładnie co napisałem, a nie piszesz bezsensowne odpowiedzi. Pamiętaj, że wypowiadasz się pod wątkiem: "Czy to już koniec?", więc nie oczekuj wygórowanej liczby graczy, pozdro.

[Obrazek: file.php?4T&d]

[Obrazek: file.php?8C&d]
Odpowiedz

Kaseyowski
Nie wierzę że to robie ale musze przyznać rację ahilatorowi. Ile to juz razy probowaliśmy coś rozkręcić, zorganizować konkurs, event, cokolwiek? Konkurs na choinkę w lv sprzed roku (dwóch uczestników którzy wzięli udział raczej dla beki), konkurs na pisankę (jedno zgłoszenie), event Seliona z tym labiryntem (też ostatecznie nie doszedł do skutku), grywalne sparingi o które przez rok prosiliście (nikt ich nie gra). Ciągle piszecie że admini nic nie robią, robią tylko macie to gdzieś. Przychodzi co do czego to chętnych brak.
Nie wiem, nagrody za słabe? Nie chce wam się schylać po miesiąć vipa itd?

Odpowiedz

σzzу
(14.12.2018, 17:49)Kaseyowski napisał(a): Nie wiem, nagrody za słabe? Nie chce wam się schylać po miesiąć vipa itd?
Większość graczy, która tu gra/grała osiągnęła już "wszystko". Cena vipa u nas na serwerze to grosze. Nie mówię, żeby nagrodą był dożywotni vip czy 1kk expa, ale nikomu się nie chce fatygować, po czym i tak dostanie "nic". noł ofens

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.