Witaj! Rejestracja

Czy to już koniec?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzonniz
Wez mnie nie w*****iak willow. 2000 rok i 186 tys przebiegu XDD

Odpowiedz

Willow.
Ja tylko rozprzestrzeniam ogłoszenie :d

[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

slender18
W takim razie żegnajcie wszyscy, dzięki za 3 lata dobrej gry z wami, przepraszam niektórych za moje najróżniejsze odpały, poznałem masę zajebistych ludzi dzięki temu serwerowi, także jestem wam wdzięczny za tą społecznosc którą wytowrzyliscie wokół zwykłego serwera gta samp, trzymajcie się, eldo.

A my mesjaszek i actimel widzimy się w Mielnie w czerwcu <3

Odpowiedz

mesjjasz
dziena dlugoszyjcu tesh, lb fhuuui skur*ysynsko i wgl Mielno nadchodzimy <3

[Obrazek: ejw8chpxwpoc.gif]
Odpowiedz

newziom
Cześć, znalazłem czas i wbiłem na forum serwera. Szkoda, że serwer umiera gdybym miał więcej czasu zają bym się tą sprawą.
Mam nadzieje, że znajdzie się jakiś programista i uda się odratować serwer, który przez 2 lata gry sprawiał mi przyjemność. Pozdrawiam slendera, mesjasza, actimela i innych, których poznałem na serwerze i grali bez sapy do końca. Trzymajcie się!

Odpowiedz

slender18
Trzymaj się sharku

Odpowiedz

FaFeL1337
Od kiedy gram na tym serwerze, wiedziałem, że on nie upadnie, a jednak? Zawsze lubiłem tu grać, poznałem tu dziesiątki wręcz zajebistych ludzi, z którymi mam kontakt do dziś i nawet już nie są moimi kolegami ''z gry''. Nigdy nie miałem przeczucia, że kiedyś będzie mógł upaść. Spędziłem tu setki godzin i ogrom pięknych chwil, np. kiedy zostałem dodany do DM, albo wspiąłem się na 1 miejsce w rankingu doświadczenia. Nigdy nie zapomnę tych chwil, ponieważ PF, to była wspaniała część mojego życia, mam ogromną nadzieję, że znajdzie się ten programista, a jeśli nie, to żegnajcie i wiedzcie, że duchowo on nigdy nie upadnie.

Do wszystkich których poznałem: Jedno wielkie dziękuję. Odezwijcie się do mnie czasem. Ci, którzy to przeczytają, niech to wydrukują i pamiętają, że ja nigdy nie zapomnę o Was, ani o wspólnych chwilach.

Link do panelu:
http://panel.polski-freeroam.pl/statysty...?uid=71384

Odpowiedz

PopSzop
Też coś dodam od siebie...
Na PF grałem 2 lata. Nie żałuję żadnej minuty spędzonej przed komputerem na tym serwerze. Poznałem tu wiele zajebistych osób. Na tym serwie się w pewnym sęsie wychowywałem. 

Miałem nadzieję, że ten czas nie nastąpi... Ale wiadomo, wszystko ci piękne zawsze się kończy. PF to nie było dla mnie tylko wbijanie poziomów, nabijanie killi itp. Wchodziłem tu aby pogadać, spokojnie pograć i poszaleć z koleszkami. Dziękuję mocno wszystkim ziomkom za grę.

Slender - Mój Sa-Mp'owy autorytet, dzięki za grę (Mamy ze sobą kontakt)

Verten - Z tobą mam kontakt, ale zajebiście się z tobą wariowało na Osoku

Actimelek - Dzięki za gre mordo, miło było! Żegna Szopia Nora xD

Fafel - Spoko ogar typek, innymi słowy zajebisty gość (mamy kontakt)

Mesjaszek - Ciebie warciacie chyba nigdy nie zapomne. Ty dawałeś te zajebistą atmosfere na serwerze (razem z slenderem)

Shark - Rekin... Tu też się nie będę rozpisywał. Zajebisty Ryba który zawsze mi samochód zabierał . (Mamy kontaktna dsc) 

Dębowe - Druga najlepiej (moim zdaniem) strzelająca się osoba na PF

IceTea - Pewnie dalej AFczy xddd (pozdro dla kumatych)

Selion - Admin na latającym statku (pozdro dla kumatych)

Rabbit - Godny Lider Crime Story #Królik_Killer

Dzej - Ty to zajebisty jesteś xd

Ahilatorek - Ty to jednak spoko morda byłeś

Wojtas - Ty drajwerze jeden xD

Asella - Był już unban?

Papaj - Idź z tąd

Kasey - Ty se CS'a na Twichu nagrywaj (no offense)

Orange - Ciebie zbytnio nie znam, ale spoko spamik na discordzie

Blower - Ciebie pewno nikt nie zna, nawet pewnie tego nie czytasz ale zajebiście się z tobą (kiedyś) w policje bawiło

Tymbark - Już wypiłem

Tomasz - Yyy... Zapomniałem cię xDD Sory

Enizes - Długo się nie znamy ale spk jesteś

c5.Mya - Nwm czy dobrze napisałem ale jesteś spk xD

Lilya - Tu też nie wiem czy dobrze napisałem, Trzymaj się

Willow - Różowy zabijaka

FireLord - Znam cię w realu i wiem że tego nie czytasz xD Jesteś zajebisty

Uff... Się rozpisalem, sory za spam xddd
Ale jak kogoś pominalem to z góry przepraszam (możesz mi napisać). I jeszcze raz dzięki wszystkim za grę.

Odpowiedz

AhilatoReK
Minęło już ponad 2 tygodnie a serwer wciąż stoi   Troll

[Obrazek: b.php?u=71617&s=20]
Milordzie   

Odpowiedz

LeVis
(24.11.2018, 21:39)AhilatoReK napisał(a): Minęło już ponad 2 tygodnie a serwer wciąż stoi   Troll

No właśnie miałem to pisać  Milordzie 

BTW Snake, będzie koniec w tym roku (kalendarzowym) ?
W grupie graczy (grających) padł pomysł/pytanie dot. organizacji eventów Świątecznych czy jeżeli do świąt serwer zostanie, byłaby opcja zorganizować coś małego na serwerze ? Event w dużej mierze odbywać mógłby się bez konieczności udziału administracji.  Troll

[Obrazek: b.php?u=35394&s=19]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.