Witaj! Rejestracja

Czy to już koniec?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vm.frytka.
Piękne czasy to były :'(

Odpowiedz

IceTeA
Pozdrowienia :D

@ave
[d4S] Deagle For Stars (2018r.)
[=nS=] No Skill (2014/2016r.)
[HS] High Skill (2014r.)  << ta, poważnie
[=LR=] La Raza (2013/2014r.)
[=TS=] The Sims (2013r.)
[rD] Reservoir Dogs (2013r.)
↑ 
[RIFA] RIFA X3 (2012r.)

Odpowiedz

keczup
Pozdrowienia :D

Odpowiedz

IceTeA
(08.11.2018, 16:52)keczup napisał(a): Pozdrowienia :D

Odpowiedz

AhilatoReK
Lepiej jest utrzymać ten serwer jeszcze przez 2-3 lata.
A tak serio, myślę że ten temat to oszustwo żeby gracze powracali ale jeśli nie mam racji to żegnam i pozdrawiam graczy z którymi najbardziej przyjemnie mi się grało: mesjaszek, slender18, Verten, wojtas, levisq, pieseu oraz hykker_

Odpowiedz

keczup
Lepiej jest utrzymać ten serwer jeszcze przez 2-3 lata.
A tak serio, myślę że ten temat to oszustwo żeby gracze powracali ale jeśli nie mam racji to żegnam i pozdrawiam graczy z którymi najbardziej przyjemnie mi się grało: nikt ze mna nie gral

Odpowiedz

σzzу
no, szkoda w chój

Odpowiedz

Snake_
Wyjaśniając sytuację - nie to nie "oszustwo". Nawiązaliśmy kontakt z około 5 znanymi programistami, też mają własne projekty, ciężko jest znaleźć kogokolwiek. Czekamy dalej na odpowiedzi.

Odpowiedz

LeVis
(10.11.2018, 00:46)Snake_ napisał(a): Wyjaśniając sytuację - nie to nie "oszustwo". Nawiązaliśmy kontakt z około 5 znanymi programistami, też mają własne projekty, ciężko jest znaleźć kogokolwiek. Czekamy dalej na odpowiedzi.

Mamy rozumieć, że tych 5-ciu "programistów" nie chcą maczać palców w GM Pfa czy nie są zainteresowani wg bo mają swoje sprawy?

Jesteśmy w błędnym kole. (coś jak ludzka stonoga xd) 
Wiele osób chce grać, wiele pożegnało się z serwerem (pracuje, wychowuje Brajanka albo innego Wojtusia).
Są osoby którym nie zależy, a są takie które pomogłyby w odbudowniu serwera.
Ale warto zacząć od początku...

1 paź 2010r
startuje nowy serwer PF (wszyscy czekali wcześniej, a pamiętam że i tak była obsuwka czasowa xd) 
Start serwera był wypromowany, wiedziało o nim wiele osób i serwer w dniu startu był oblężony.

Późniejsze miesiące to dodawanie poprawek, usuwanie bugów itp. Kolejnymi ważnymi datami dla serwera były m.in. przejścia na inne wersje samp, którym często towarzyszyły aktualizacje itp.

Wszystko było różowe albo czarne. Były osoby które chętnie uczestniczyły w życiu serwera ale były też takie które "przeszkadzały".
W pewnym momencie wszystko stanęło. Czasu na serwer było mniej, w okresie Świąt B.N. eventy z nagrodami, potem sylwester i tak zakończył się kolejny rok. Nowy Rok rozpoczął się Serwerowym Kacem. Nikomu nic się nie chciało, a jedynie lizo-dupy, hieny jedne polowały na range Admina. Część nowych stróży serwera szybko wykorzystała nowe atrybuty. Powstały grupy/gangi które są do dziś i tak doczołgaliśmy się do wiosny. Potem robiło się tylko cieplej, a w maju jak co roku zakwitły kasztanowce zwiastujące egzamin dojrzałości... który przeciągnął się jakieś 3 lata ?

Cytat:Polski Freeroam to projekt serwera SA-MP, który oficjalnie powstał 1 października 2010 roku i istnieje nieprzerwanie aż do dzisiaj. Od samego początku naszym priorytetem jest, aby zapewnić naszym graczom rozgrywkę na jak najwyższym poziomie. Panuje u nas wyjątkowa atmosfera, która każdemu przypadnie do gustu. Głównym założeniem serwera jest zdobywanie coraz to wyższego poziomu, przez zdobywanie punktów doświadczenia oraz zarabianie pieniędzy w celu ulepszania gangów, domów itp.

No więc każdy myślał że rzeczywiście matura minie i przyjdzie czas na PFa, że zawieje nowościami itp.
Niestety tak nie było :|

Obietnice i ciągłe nadzieje jakie dawali przedstawiciele serwera trzymała część osób na serwerze. Część miała tego dosyć, że nadal nic nowego niema. 

W tym roku https://forum.polski-freeroam.pl/watek-C...chca_19011  nastała nowa nadzieja. Jednak mimo wszystko zostało po staremu-czyli na słowach bez pokrycia...

Macie w bardzo krótkim streszczeniu historię serwera. Wydrukujcie sobie na pamiątkę.
Zaraz będzie hejt-luz ... 
Szkoda, serio wielka szkoda, że to koniec  FeelsBadMan

[Obrazek: b.php?u=35394&s=19]
Odpowiedz

Kaseyowski
Ale ty masz ból dupy człowieku. I jakim prawem wymagasz od Snake, Adika czy innych adminów czegokolwiek? Coś ci sie nie podoba to droga wolna.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.