Witaj! Rejestracja

[22.01.2017] Nabór do ekipy YouTuberów!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snake_
Witajcie,

z dniem dzisiejszym informuję Was o otwartym naborze do grupy YouTuberów.

Czego oczekujemy:

Zdecydowanie dokładności i sumienności wykonania zadania. Każdy filmik nagrany na naszym serwerze będzie przez Ciebie uploadowany na serwery YouTube. A co wcześniej? Po na graniu filmik powinien być zmontowany (efekty, komentarze, muzyka itd.). Tutaj liczy się także odpowiedni stopień Waszej kreatywności. Każdy filmik powinien być nagrany w jak najlepszej jakości, montaż też musi być na wysokim poziomie.

"Mniej / więcej" raz na około 2 tygodnie powinien być wrzucany nowy filmik z życia serwera / eventów / madnessów i innych atrakcji. Może być też nagranie, które będzie przedstawiać zwykłą grę (tylko nie taką, która będzie się opierała na jeżdżeniu samochodem czy innymi pojazdami).

Jak to ma wyglądać?:

Po przedstawienia przykładowych prac (szczegóły niżej) wspólnie z administracją postaramy wyłonić spośród Was 2-3 najlepszych z tego fachu. Jak już dołączycie w szeregi YouTuberów - dostaniecie odpowiednie uprawnienia do konta Polskiego Freeroamu na YT (niedługo dostosuję konto do użytku)! Następnie już Wasze zadanie - wrzucanie nowych filmików. Wink

Co możemy zaoferować za to...?

W sumie jest to dobrowolne, więc nie musimy nic oferować. Po prostu jeśli chcesz, to próbuj, jeśli nie - to nie. Wink

Jednak jest coś, co przygotowaliśmy:
  • Ranga na forum (YouTuber).
  • Odznaczenie na serwerze (po wejściu w /stats widoczne).
Jak mogę się tam dostać?:

Sprawa prosta, wchodzisz pod link: "zarządzanie grupami", obok grupy YouTuber jest przycisk, dzięki któremu możesz złożyć prośbę o dołączenie.

Co koniecznie musisz tam napisać?
  • Jakie masz doświadczenie w montowaniu filmików i obsłudze programów do tego stworzonych? Jakich używasz?
  • Dlaczego Ty?
  • Pokaż jakieś przykładowe prace w Twoim wykonaniu.
* zastrzegamy sobie prawo do odmowy bez konieczności podania powodu.

Odpowiedz

Snake_
Póki co dostaliśmy tylko 1 zgłoszenie. Nie wiecie jak? To piszcie!

Odpowiedz

EMTI
Aktualnie dokończę to co zacząłem, tak się na "teraz" nie pisze na to.

Odpowiedz

Snake_
Nie wiem do czego to dąży, ale skoro nie ma żadnego chętnego, choć według ankiety było parę osób to najwidoczniej pomysł nie wypali. Warto zaznaczyć, że osoby ze stanowiska byłyby zaangażowane w życie serwera, z czego mógłby z czasem wyrosnąć ciekawy owoc.

Odpowiedz

EMTI
Wiesz, Ciebie wlasciwie widac raz na miesiac na serwerze. Malo zmian na serwer wchodzi. Nawet Gdyby to co mielibyśmy nagrywać? Jak się gonimy po autostradzie z kolegami? Malo co mapek na serwer wchodzi i nie ma co podziwiac. Gdybys troszke pomogl Malkowi, cos by wchodzilo na serwer nowego, a nie tylko zmiany starych rzeczy. Wbiłeś na forum i zdziwiony, że nikt nie chce się tego podjąć. Graczy nie interesuje rutyna, a wrecz przeciwnie.

Odpowiedz

chononasolo1
No fajnie, ale jak ja bym chciał pomóc w czymś to mi odmawiacie także ten :D

Odpowiedz

MattixD
Czym najlepiej nagrywać sampa? (oprócz frapsa i action)

Wymagacie jakiegoś mówienia na filmach?

[Obrazek: 79728db45c666.png]
[Obrazek: 60d.gif]
Odpowiedz

[PF]Hubert.
A o czym miałyby być filmy ?

Odpowiedz

Snake_
(17.03.2017, 14:33)MattixD napisał(a): Czym najlepiej nagrywać sampa? (oprócz frapsa i action)

Wymagacie jakiegoś mówienia na filmach?
Nie wymagamy, aczkolwiek mile widziane.
(19.03.2017, 20:36)[PF]Hubert. napisał(a): A o czym miałyby być filmy ?
Napisane w pierwszym poście. Eventy, madnessy, życie serwera itd.

Odpowiedz

BloodY.
Ja bym mógł pomóc ale dostałem bana za pomoc graczowi xD

Odpowiedz