Witaj! Rejestracja

UnWarn - Slender18

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
slender18
Nick i UID: c5.Slender18 uid: 66168

Numer ostrzeżenia: [b] (unikalny numer: 2600)[/b]
Powód: by Awe (jeszcze 15 dni)
Data i godzina: 23.02.2018r. 17:46
Nałożone przez (nick i UID): c5.Selion (uid: 67074)

Wyjaśnienie:  (Oryginalne ostrzeżenie zostało zdjęte bym mógł zmienić nick przy zmianie gangów.) Administrator  znany wszem i wobec pod nickiem Awehombre/Awesome nosił wtedy nick dosyć damskobrzmiący -"rzanetkarzanetka". Nie ma to kompletnie nic do samego warna ale chciałbym żebyscie sie wczuli w klimat opisywanych zdarzeń w 100 procentach. Administrator ten postanowił zorganizować event w prywatnym świecie coś na kształt quizu. Cóż dostaliśmy my jako uczestnicy taktycznego /freeze  byśmy przysłowiowo "nie odpi3rdalali maniany". Cóż okej. Padło pierwsze pytanie uczestnik niestety podał błędną odpowiedź (karą za takowe miała być seria minigunem po nieszczęśniku). Coś jednak nie wyszło i gracz będąc na /freeze miał goda Awe właśnie z tej przyczyny postanowił dać nam /unfreeze wierząc iż ustoimy w spokoju. Na nieszczęście akurat trwało Weapon Time na broń - Granaty. Rozpoczął się HOLOKAUST. Cóż można było mieć odczucie iż znajduje się w samym centrum Czarnobylu przy eksplozji. Wiadomo granaty rzadka broń to co mi tam rzuce granata góra dwa. Och bogowie dlaczego uczyniliście tak, że akurat te 2 moje granaty były tymi które dobiły 2 graczów przez co zaliczając mi ich zabójstwa. Tak o to kończy się ta historia, chciałbym łaskawie poprosić o zdjęcie tego ostrzeżenia więcej nie będę brał udziału w takich manianach podczas eventów. Wybaczcie mi to administracjo i ty Awe mi to wybacz. Dziękuje za dobrnięcie do tego momentu z wyrazami szacunku Slender18.

Notatka od Selion, 10.03.2018 21:24:

Pragnę dodać, że warn został zdjęty na czas zmiany nicku za zgodą Awe.

[Obrazek: gwaltpng_qnssrsn.png]

Selion
W porozumieniu z Awe...

Wniosek rozpatrzony pozytywnie.
Moderator uznaje temat za wyczerpany, a wątek zostaje zamknięty.

[Obrazek: b.php?u=67074&s=6]

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Watek zamkniety przez moderatora.
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.