Witaj! Rejestracja

Skarga szef

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem
Znaczy się generalnie, to jestem za tym, żeby dać papajowi i ewentualnie Lose po warnie dla utemperowania, ale, że ostatnio mało gram, to niech lepiej się któryś jeszcze wypowie i nałoży/oleje mnie ciepłym moczem.

papaj
levis to jest przyklad typowego pelikana ktoremu cos sie powie to lyka wszystko zreszta skoncz plakac udnosisz sie do moich czynow ktore sa sprzed 2 miesiecy sam sobie wybrales droge do bycia popychadlem na serwerze to sie z tym mecz Smile

Zreszta jak juz masz dodawac wycinki screenow gdzie ktos nas ewidentnie prowokuje i go wyzywamy to najlepiej wstawiaj calosc

Kaseyowski
OMG kto wam powiedzial ze papaj ma 35 lat? xDD

A co do tematu to nie omieszkam zajrzeć na serwer gdy zobacze szefostwo na liście i zacznę noc kryształową.

LeVis
(07.04.2018, 18:25)Kaseyowski napisał(a): OMG kto wam powiedzial ze papaj ma 35 lat? xDD

A co do tematu to nie omieszkam zajrzeć na serwer gdy zobacze szefostwo na liście i zacznę noc kryształową.

W imieniu graczy broniących dobrej rozrywki na PF z miłą chęcią zapraszamy.

Milo byłoby poznać zdanie również  innych administratorów i oczywiście graczy

[Obrazek: b.php?u=35394&s=19]

AhilatoReK
Papaj ja nie cheatuje, ani nie używam modów ingerujących w gre w ogóle po moim ub. Jestem wiele razy specowany przez administratorów. A jeśli chodzi o moje prowokacje i wyzwiska w strone szef to nie było ich wiele i za wszystkie dostawałem mute ale przynajmniej przestałem. Głównie tutaj chodzi o to że pomimo częstych kar mute, slap dalej robisz to samo.

losemajer
Jak dacie mi Warna za te ssy tutaj to dorzuccie jeszcze jednego Mesjaszowi za pisanie jstefanski

Notatka od Problem, 08.04.2018 09:16:

Plus dwa dla całego szef i Ciebie za pisanie jge, jkm, tak?

Dzonniz
^ jkm - jebac korwina mikke? XD
swoją drogą to dalej robicie problem z niczego bo wszystko zostało wyjasnione, a gracz ukarany

losemajer
prawda dzonniz ale problem by był śmiertelnie chory gdyby się nie wpierdalał wszędzie.
* Autor postu otrzymał ostrzeżenie. Powód: udział lub prowokowanie kłótni. (+2 punkty)

NiksaN
Gdyby nie SZEFY i C5 to serwer się powinien ograniczyć do 10 slotów, a jak ktoś zamierza robić jeszcze jakieś ''noce kryształowe'' to lepiej go nawet usunąć.

Pozdrawiam serdecznie,
Obrońca Uciśnionych XD

Selion
Jakbym czytał skargę na gse, dosłownie. W każdym razie stare gse już nie gra, bo ich nie ma i tak samo może skończyć szefostwo, o ile się nie ogarnął. Kary będą bardziej adekwatne do recydywy którą uskuteczniacie cały czas. Ciastka na warny kiedyś się skończą, a pozostałe kary zależą tylko od was, konkretnie od waszego zachowania na serwerze.

Lose... ty wiesz.

Moderator uznaje temat za wyczerpany, a wątek zostaje zamknięty.

[Obrazek: b.php?u=67074&s=6]

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Watek zamkniety przez moderatora.
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.