Witaj! Rejestracja

Serwer /tuning

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aval
właśnie dostałem bana (aval) bez ostrzeżenia, opis "wypad czitku". nie ma dużego związku z działem, ale po prostu krytykuję działanie administracji serwera...
no ale, błąd jest prosty, używanie tuningu w locie powoduje, że samochód nie opada. tyle. dostałem za to bana.

no i skoro już piszę, gracz [pf]chicior ma te same IP. pan administrator nie wierzy, że jeżeli w jednym mieście kilka osób ma tego samego ISP to mogą mieć te same IP - już kiedyś była taka sama sytuacja z 2 innymi graczami, dawno temu robiłem o tym posty. pewnie powinienem był napisać to w innych działach, ale jeżeli tak będę traktowany, to i tak nie będę grał na tym serwerze. byłbym wdzięczny za wyjaśnienie, albo może i odbanowanie, ale jak już uważacie.

dołączam posty o multikonto:
http://forum.polski-freeroam.pl/watek-Aval_14878
http://forum.polski-freeroam.pl/watek-Aval_14832

Problem
Co do multikont, to co z tego, że założyłeś kiedyś jakieś posty, jak konto twoje i chiciora ma to samo IP, a nie masz o to wniosku. Ale już mniejsza o to, chicior nie ma żadnego bana, dostał tylko kicka, bo kicka dostaje się z automatu. Dwa: wątpie, że właśnie to co opisałeś jest powodem bana. Napisz wniosek o unbana, zobaczymy co Selion na to.

aval
ok, ma sens, powodem dlaczego są 2 wnioski, ale żaden o chiciorze jest prosty - miał wcześniej innego ISP, a ostatnim razem graliśmy jakieś parę lat temu, a jako, że wróciliśmy dosłownie wczoraj, to nawet o tym nie pomyślałem. a wniosek o unbana zaraz mogę napisać

Debus
Aval grałeś na pfie jakieś 2 lata temu =) heh.
A tak wgl od kiedy za /Tune podczas skakania autem jest ban. Kiedyś nawet gracze bugowali cmd podczas Eventu "skoki"
Dawaj avalowi ubana bo to spoko ziom.

aval
dzięki, fajnie, że ktoś pamięta

Selion
Serio uważasz, że dostałeś bana za bugowanie /tune? :D
...

Watek zamkniety przez moderatora.
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.