Witaj! Rejestracja

Nowy event?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojtas.
(25.01.2018, 16:12)Dzonniz napisał(a): Ja wam moge zorganizowac WH bo ta arena solo to porazka po calosci
Trzeba zmienić mape sola bo można ucieć z tej mapki już jeden gracz ucieka cały czas i ma exp na minusie.

Odpowiedz

[PF]Pieseu
(02.02.2018, 11:18)Wojtas. napisał(a):
(25.01.2018, 16:12)Dzonniz napisał(a): Ja wam moge zorganizowac WH bo ta arena solo to porazka po calosci
Trzeba zmienić mape sola bo można ucieć z tej mapki już jeden gracz ucieka cały czas i ma exp na minusie.

Racja trzeba ją zmienić Smile
P.S:Wojtas ty to wcale nie uciekałeś z areny solo XD

[Obrazek: 5vRHY4.jpg]
Odpowiedz

mesjaszek
(02.02.2018, 11:18)Wojtas. napisał(a): Trzeba zmienić mape sola bo można ucieć z tej mapki
Już dawno byłaby zmieniona, tylko nie ma odpowiedniej osoby do tego. Jeśli chcesz nagłośnić sprawę związaną ze zmianą areny, napisz propozycję.

(28.01.2018, 18:34)Problem napisał(a): Zresztą nie wiem dlaczego, ale w tygodniu widze więcej graczy niż w weekendy i to dużo więcej, we wtorek bodajże było 25 osób
Dokładnie, ostatnio jakoś, bodajże w czwartek, było 30+ osób, co bardzo mnie ucieszyło.

Odpowiedz

Dzonniz
Dzis wam wstawię mapę jaka jest na ibi** także proszem o obecność

Odpowiedz

LeVis
(04.02.2018, 09:28)мeѕjaѕzeĸ napisał(a):
(28.01.2018, 18:34)Problem napisał(a): Zresztą nie wiem dlaczego, ale w tygodniu widze więcej graczy niż w weekendy i to dużo więcej, we wtorek bodajże było 25 osób
Dokładnie, ostatnio jakoś, bodajże w czwartek, było 30+ osób, co bardzo mnie ucieszyło.

No a więc partia PIS osiągnęła sukces! 

Skoro w tygodniu ilość graczy jest bliska 30, a w weekendy np wczoraj koło 21.30 było osób 15, definitywnie wskazuje na to iż gracze w weekendy robią coś innego ze swoim czasem.  Nie uważam czy to źle czy dobrze.

Notatka od Problem, 05.02.2018 12:50:

Każdy ma swoje życie, jak dla mnie to chyba lepiej, że ludzie nie napierdalają w sampa 24/7, tylko potrafią znaleźć też czas na inne czynności, ale niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić.

[Obrazek: b.php?u=35394&s=19]
Odpowiedz

mesjaszek
LeVis napisał(a): Skoro w tygodniu ilość graczy jest bliska 30, a w weekendy np wczoraj koło 21.30 było osób 15, definitywnie wskazuje na to iż gracze w weekendy robią coś innego ze swoim czasem.
Zapewne balują, wiadomo - w weekend trzeba się wychillować, po całym tygodniu pracy/szkoły.

Odpowiedz

Wojtas.
(04.02.2018, 10:12)Dzonniz napisał(a): Dzis wam wstawię mapę jaka jest na ibi** także proszem o obecność

Ty se nie rządź MaleK mówił że nie ma i nie bedzie nowej mapy ta jest luks luks

Notatka od Problem, 06.02.2018 21:14:

Czasem mam nadzieje, że ten Wojtas to jest jednak jakiś arcytroll, który siedzi po cichu i śmieje sie z tego, że łapiemy wszystkie jego baity...

Odpowiedz

mesjaszek
Czekamy na wypowiedź administratora/ów, którzy mogą coś tu wskórać.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.