Witaj! Rejestracja

[09.08.16] Nowo wybrani Junior Moderatorzy!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SectoR.
Zaraz przestaną grać i będziecie musieli im zabrać rangi O_O tak zawsze jest Tongue źli ludzie na złych miejscach Tongue Tongue

[Obrazek: sdasdasdasd_logo.png]

slender18
a będzie pasta nagrobkowa na obiady w tym serwerze?

[Obrazek: gwaltpng_qnssrsn.png]

Marteczko
nie podoba mi sie to

hello, gorgeous.

[Obrazek: tumblr_o72z74HPtT1v331f4o1_500.gif]

Eternall
Mi sie w sumie podoba tylko szkoda, że problem nie dostał bo ładne podanie napisał i troche też już gra na serwerze. No ale cóż, życie.

AqquA
Jprdl, serwer spada na psy.

IDŹ UMRZYJ

[Obrazek: b.php?u=37683&s=6]

IceTeA
(10.08.2016, 15:51)AqquA napisał(a): Jprdl, serwer spada na psy.

IDŹ UMRZYJ

A nie spadł już dawno? Moim zdaniem ok. 2014roku już schodził a na początku 2015 spadł.

Folley2
Racja Aqqua

Tetr
(09.08.2016, 20:19)Kasey napisał(a):
(09.08.2016, 20:12)Tetr napisał(a): Kasey Łączny czas online: 26d 22g 15m 14s w ponad trzy lata czyli moderator na dwa tygodnie...

Po czym wnosisz?

Pisałeś coś w stylu że głupotą było jeździć samochodem i dlatego nie grałeś, teraz masz to samo w możliwościach i danie komuś mute raz na pół godziny o ile prześcigniesz resztę modów. Co do Marlenki, chyba nie porównujesz tych dwóch sytuacji? Marlena grała bardzo dużo pomimo tego że nie miała moda, później też i to nawet do 10 godzin dziennie z tego co widziałem (4 lata temu aktywni gracze też czasami tyle grali), ponad to była codziennie po parę godzin na mumdle, a niektórzy bali się wejść (był ktoś taki przed rekrutacją że się pluł o to, bo nie wszedł wcale i chciał moda, wcale bym się nie zdziwił jakbyś to był Ty wtedy Problem, ale nie pamiętam już dokładnie), ponad to Marlena grała w inne gry jako odskocznia od sampa pod tym samym szyldem. Dlatego Ją broniłem. Nijak się ma to do Kaseya. 
Co do jej aktywności obecnie nie udawajmy tu nieświadomych, po odejściu Andiego, przejęciu stanowiska przez Malka i jego absurdalnymi decyzjami odeszło sporo graczy i spora grupka ludzi zaczęła grać sporadycznie, bo częściowo ludzie poprzechodzili na inne serwery gdzie panowała jakaś kultura itd. Tak więc nie ją tu winić tylko decyzje co niektóre.
Kasey wiem że nie musisz mi nic udowadniać, ale udowodnij tym którzy Cię wybrali, że nie popełnili błędu i graczom, że nie jesteś jakimś dzieckiem intelektualnym, że widzisz rekrutacje to piszesz wniosek pomimo, że nie masz w planach dłuższej gry, bo ktoś by się znalazł inny na to stanowisko i nie było by płaczu że adminów nie ma. 
Tyle ode mnie w temacie, coś chcecie to na sb.

Problem
Ciekawe, że tak wiele osób według Ciebie odeszło po odejściu Andiego, a serwer jeszcze przed wakacjami trzymał się lepiej niż za jego panowania, bo jak powiem, że teraz się trzyma dobrze, to oczywiście mi powiesz, że są wakacje i to dlatego. Chce Ci przypomnieć, że po rekrutacji, w której wygrała Marlenka 10 osób to było naprawdę dużo, a trwały wtedy też ferie. Co do jej aktywności, to Grubson robił więcej dziennie, a ile z tego było na zw? Może to i byłem ja, jako, że nie posiadałem wtedy mumble, a w podaniu nie było nic o jakiejkolwiek rozmowie, którą bym odbył I mógłbym bez problemu wchodzić, gdybym wiedział, ale nikt nas nie poinformował(było wtedy kilka osób, które skreśliliście z Andym w ten sposób) mimo, że ja chociażby byłem na serwerze przed kilka godzin dziennie, przy was. Nie napisaliście tego we wzorze, w wymaganiach i na serwerze się też nie pokwapiliście, a potem mówisz, że miałem problem. Tak, miałem, nigdy tego nie kryłem, jak niektóre osoby po tej, czy wcześniejszej rekrutacji, nie chodzi nawet o to, że nie zostałem wybrany, bo dawno przestałem się przejmować rzeczami, których nie zmienię, ale przez to, że na starcie pomineliście wiele osób, które nie były w żaden sposób gorsze, bo nie spełniły wymagań, o których im nie powiedziano.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: b.php?u=11268&s=20]

Snake_
To co tu wypisujecie odnośnie, że serwer pada, każdy ma swoje zdanie, nie? NIe mi to oceniać, ale od jakiegoś czasu zaobserwowaliśmy znaczny wzrost, w dzień dochodzi do 30+. gdzie jeszcze w ostatnich miesiącach ciężko było o 15/20. Nie ma tu co wytykać palcami, wybraliśmy nowych junior moderatorów, myślę, że nie będziemy żałować. Musieliśmy to zrobić, aby było komu robić jakieś zabawy itd. na serwerze. Mówię to Wam oficjalnie, mam już w dupie proszenie Adika. Myślę, że powinniście wiedzieć co i jak. Z Malkiem podziałamy jeszcze.
Wątek zamykam, bo zmierza w złym kierunku.

[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: ff4d4a9823eb4fb441a7e3788ac0a9d0.png]

Watek zamkniety przez moderatora.
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.