Witaj! Rejestracja

Serwer Nowa arena solo

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LeVis Star 
Witam,

Duża część graczy narzeka  FeelsBadMan na arenę /solo, jest możliwość zrobienia nowej  Tongue jednak żeby nie była gorsza od obecnej proszę Was o określenie się jaka Wam bardziej odpowiada. 

W pierwszej kolejności piszcie czy ma być zamknięta (ściany do ukrycia itp)  czy  otwarta (bez możliwości kampienia itp) 
Następnie doprecyzuje się całokształt i za zgodą Malka zobaczymy czy zda to egzamin.

Jest to do zrobienia i nie piszcie postów typu: "Kto Wam to zrobi Cry  "  bo są osoby zdolne ukrywające swój talent :D

Zapraszam do dodawania uwag i swoich sugestii dot. powyższej propozycji  Blush

[Obrazek: b.php?u=35394&s=19]
Odpowiedz

Lajcik
Fajnie żeby była, zamknięta, bez możliwości kampienia i żadnych bajerów inaczej mówiąc, taki kwadrat.

Pozdrawiam -Lajcik
* Autor postu otrzymał ostrzeżenie. Powód: używanie kolorów w postach. (+1 punkt)

[Obrazek: ZkPXUPD.png]
[Obrazek: b.php?u=74170&s=20] 

Odpowiedz

mesjaszek
Pusty kwadrat, tak jak napisal lajcik, bez możliwości kampienia, bo jednak ma to być arena solo, a nie tdm.

Odpowiedz

Debus
Ja chciałbym solo z pfa 1.6 samp 0.3c moim zdaniem najlepsza wtedy byla
Małek pamiętasz =)?

Odpowiedz

AhilatoReK
Czy chcecie arene taką jaka jest na i****e czy naszą własną? Bo ja zrobiłem już 3 puste pomieszczenia które nadają się jako arena solo.

[Obrazek: b.php?u=71617&s=20]
Milordzie   

Odpowiedz

Debus
@up no to możesz pokazać najlepiej w formie filmiku =>

Odpowiedz