Witaj! Rejestracja

martinosx

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PF]MARTINOSXXX
--- Podstawowe dane:
Nick na serwerze:[PF]MARTINOSXXX
UID gracza:46277
Imię:MARCIN
Kontakt: gg 31239368
Link do profilu w Panelu Gracza:
--- Dane uzupełniające:
Staż w SA-MP: 8 lat
Czy posiadałeś administratora/moderatora na innym serwerze? Jeśli tak podaj nazwę: nie posiadałem
Skąd się o nas dowiedziałeś?:gram tu od 2k11
Ile czasu, mógłbyś przeznaczyć na administrację?: troszeczkę w miarę możlwośći
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem? Przekonaj nas do tego (minimum 4 zdania złożone):Zasadniczo to nie wiem, serio poadminowałbym se.
Co chciałbyś zmienić, gdybyś został wybrany na moderatoraConfusedpokój by trzeba było zapewnić na serdelku
--- Wyjaśnij, co byś zrobił(a) w następujących sytuacjach (opisz):
Dostajesz raport o treści, że gracz ukradł innemu samochód:informuje grzecznie że to dozwolone, jesli sie powtarza sytuacja warniczek za tzw fake raporcik
Dwoje graczy wzajemnie wyzywa się na serwerze: mute oboje raczej, zalezy od tzw. sytuacyjki lecz w większości oboje
Otrzymujesz raport od AntyCheata o treści, że gracz używa speed hacka: trzeba sprawdzić czy sie nie myli tzw anty chet jeśli sie nie myli trza zbanować 
Gracz ustawia beczki w pobliżu spawnów:trzeba upomnieć gracza żeby tak se nie robił
Otrzymujesz raport o uzupełnieniu życia lub pancerza przez graczaConfusedprawdzam czacik, czy kupił se, czy też z tzw s0beicika
Jesteś na madnessie, i widzisz, że ktoś ma nieśmiertelność. Na serwerze jest jeszcze inny administrator: na admin czat pisze mu żeby się mu przyjrzał
Cheater crashuje innych graczy lecz nie masz wysokiej rangi by go ukarać:wołam jakiegoś przyjaciela z administracji

Fioletowy
Żaba <333 :D

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.