Witaj! Rejestracja

Kasey

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaseyowski
--- Podstawowe dane:
  • Nick na serwerze: Kasey
  • UID gracza: 155
  • Imię: Krzysiek
  • Kontakt: Skype, pw, MM, Steam
  • Link do profilu w Panelu Gracza
--- Dane uzupełniające:
  • Staż w SA-MP: 5 lat
  • Czy posiadałeś administratora/moderatora na innym serwerze? Jeśli tak podaj nazwę: nie
  • Skąd się o nas dowiedziałeś?: zakładka internet
  • Ile czasu, mógłbyś przeznaczyć na administrację?: 2 godziny dziennie, głównie wieczory
  • Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem? Przekonaj nas do tego (minimum 4 zdania złożone): W ostatniej rekrutacji moje zgłoszenie zostało odrzucone w dość niejasnych okolicznościach. Tak jak pisałem poprzednio, jestem graczem PFa od bety, więc znam dokładnie serwer, komendy, mapę i graczy. Nie trzymam się z żadnymi ziomeczkami, nie jestem zaangażowany w żadne konflikty na serwerze, więc jestem obiektywny. Ogólnie nigdy nie słyszałem na swój temat złego słowa...
  • Co chciałbyś zmienić, gdybyś został wybrany na moderatora: zachęcić byłych graczy do powrotu, sprawić żeby znowu był atrakcyjny jak parę lat temu.
--- Wyjaśnij, co byś zrobił(a) w następujących sytuacjach (opisz):
  • Dostajesz raport o treści, że gracz ukradł innemu samochód: zakazane to to nie jest, można spawnować drugi.
  • Dwoje graczy wzajemnie wyzywa się na serwerze: mute, długość zależy od reakcji na upomnienia.
  • Otrzymujesz raport od AntyCheata o treści, że gracz używa speed hacka: spec i ban. Jeśli nie mogę, proszę o to innego admina.
  • Gracz ustawia beczki w pobliżu spawnów: jeśli nie pomaga jail, to warn.
  • Nowy gracz, zaraz po wejściu na serwer w pierwszej swojej wypowiedzi pisze tekst dużymi literami (pot. caps-lock): upomnienie żeby przestał, jeśli nie pomaga to mute.
  • Otrzymujesz raport o uzupełnieniu życia lub pancerza przez gracza: spec, jeśli to prawda to ban.
  • Jesteś na madnessie, i widzisz, że ktoś ma nieśmiertelność. Na serwerze jest jeszcze inny administrator: konsultuję się z tym drugim czy to na pewno god czy tylko lagi. Jeśli god to ban.

[Obrazek: 9a7776fd0a50cde5effc6877d6c6b5c5.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum MyBB tworzy ciasteczka (cookies), w których przechowuje informacje o zalogowaniu.
Cookies to małe pliki przechowywane na Twoim komputerze.
Korzystanie z witryny polski-freeroam.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie tych plików cookie.
 Nie pokazuj więcej tego komunikatu.